Agenda

AGENDA

januari 24, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Examens
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
18:30 pm - 20:00 pm Inhalen proefexamens
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:00 pm Schaaktraining CSV
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

januari 31, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:00 pm - 21:00 pm Groene Hart Jeugdcup - Ronde 4
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm CSV 2 - Overschie 1
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Overschie 3 - CSV 4
Grote Kerk te Overschie, Rotterdam

februari 1, 2020

Datum/Tijd Evenement
13:00 pm - 18:00 pm Overschie 2 - CSV 2
Grote Kerk te Overschie, Rotterdam
13:00 pm - 18:00 pm Sliedrecht 2 - CSV 1
Sliedrecht / Activiteitencentrum “De Havik”, Sliedrecht

februari 3, 2020

Datum/Tijd Evenement
20:00 pm - 23:59 pm SOF/DZP 2 - CSV 3
SOF/DZP locatie Sommelsdijk Recreatiecentrum “De Staver”, Sommelsdijk

februari 7, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:00 pm Schaaktraining CSV
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

februari 14, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm CSV 1 - WSV 1
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

februari 21, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm CSV 4 - Messemaker 1847 2
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Moerkapelle 1 - CSV 2
Moerkapelle – Gebouw Tropica, Moerkapelle

februari 28, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

maart 5, 2020

Datum/Tijd Evenement
20:00 pm - 23:59 pm Fianchetto/HZPS 4 - CSV 3
SV Fianchetto / Tuindorp Wijk- en Bewonersvereniging, Schiedam

maart 6, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:00 pm - 21:00 pm Groene Hart Jeugdcup - Ronde 5
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

maart 7, 2020

Datum/Tijd Evenement
13:00 pm - 18:00 pm CSV 1 - Zuid Limburg 4
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
13:00 pm - 18:00 pm CSV 2 - Zukertort Amstelveen 3
Zukertort – Buurthuis de meent, Amstelveen

maart 13, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm CSV 1 - Overschie 2
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

maart 16, 2020

Datum/Tijd Evenement
20:00 pm - 23:59 pm Erasmus 4 - CSV 4
Erasmus SV / Huis van de Wijk Arcadia, Rotterdam

maart 17, 2020

Datum/Tijd Evenement
20:00 pm - 23:59 pm Shah Mata 1 - CSV 2
SV Shah Mata / De Nieuwe Nachtegaal, Rotterdam

maart 20, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

maart 27, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:00 pm - 21:00 pm Groene Hart Jeugdcup - Ronde 6
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm CSV 3 - Sliedrecht 3
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

maart 28, 2020

Datum/Tijd Evenement
13:00 pm - 18:00 pm DSC Delft 4 - CSV 1
DSC – DuWo Denksportcentrum Sebastiaansbrug, Delft
13:00 pm - 18:00 pm Leiderdorp 3 - CSV 2
Leiderdorp – Kindcentrum de Brink, Leiderdorp

maart 30, 2020

Datum/Tijd Evenement
20:00 pm - 23:59 pm Erasmus 1 - CSV 1
Erasmus SV / Huis van de Wijk Arcadia, Rotterdam

april 3, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:00 pm Schaaktraining CSV
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

april 10, 2020

Datum/Tijd Evenement
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

april 17, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:00 pm - 21:00 pm Groene Hart Jeugdcup - Reserve Ronde
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm CSV 2 - Dordrecht 2
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm CSV 4 - Barendrecht/IJsselmonde 4
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

april 18, 2020

Datum/Tijd Evenement
13:00 pm - 18:00 pm CSV 1 - De Drie Torens 1
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
13:00 pm - 18:00 pm CSV 2 - Krimpen aan den IJssel 4
Krimpen – Pannekoe, Krimpen aan den IJssel

april 24, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

mei 1, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

mei 8, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:00 pm Schaaktraining CSV
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

mei 15, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:00 pm - 21:30 pm Groene Hart Jeugdcup - Ronde 7
Sint-Laurenscollege, Rotterdam
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

mei 16, 2020

Datum/Tijd Evenement
13:00 pm - 18:00 pm LSG 4 - CSV 1
LSG – Denksportcentrum Leiden, Leiden

mei 22, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:00 pm Schaaktraining CSV
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

mei 29, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

juni 5, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:00 pm Schaaktraining CSV
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

juni 12, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

juni 19, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Interne competitie
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

juni 26, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Bowling
Bowling en Partycentrum Krimpenhof, Krimpen aan den IJssel
20:00 pm - 23:59 pm Laatste schaakavond
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

september 4, 2020

Datum/Tijd Evenement
20:00 pm - 23:59 pm Algemene ledenvergadering
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel

september 11, 2020

Datum/Tijd Evenement
18:30 pm - 20:00 pm Eerste schaakavond Jeugd
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel
20:00 pm - 23:59 pm Eerste schaakavond Intern
Capelse Schaakvereniging – De Voorhof, Capelle aan de Ijssel